Νέα :: Οι κλήσεις για συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Εφήβων - Παίδων - 08 Φεβρουάριος 2018

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ  ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Βορρά)

 

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Παναγιώτης Λακασάς ,Στέφανος Νανάς και οι συνεργάτες τους Δημήτρης Χριστοφορίδης και Παναγιώτης Σδραυκάκης καλούν τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα 12/02/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο Κατσάνειο  στις 18.15 (διάρκεια προπόνησης 18.30 – 20.30).

 

Η προπόνηση θα πραγματοποιηθεί υπό τις οδηγίες των ομοσπονδιακών προπονητών  κ. Στέφανου Νανά, κ. Παναγιώτη Σδραυκάκη και κ.  Δημήτρη Χριστοφορίδη.

 Κώστας Καπετανίδης  (Πήγασος Πολίχνης)

Δημήτρης Τζιάβρας  (Πήγασος Πολίχνης)

Χαράλαμπος Κομητούδης  (Πήγασος Πολίχνης)

Γεώργιος Παπαλεξίου  (Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου)

Πέτρος Ζαΐμης  (Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015)

Παναγιώτης Βαρβεσιώτης  (Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015)

Μιχαήλ - Άγγελος Στεφανίδης  (Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015)

Ηλίας Ντίμο  (ΑΟ Πρεβέζης)

Θεόδωρος Δορδοκίδης  (ΑΕ Λάρισας)                         

Κώστας Κουτσόγιαννος  ( Σ.Φ.Κ Πιερικός )                

Χρήστος Σαλταφερίδης  (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)  

Γιώργος Πούλος  (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)  

Χρήστος Γιαμακίδης  (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)  

Ιωάννης Αντώνογλου  (Π.Α.Σ  Ίκαρος Εδέσσης)

Φώτης Ρέτζιος  (Π.Α.Σ  Ίκαρος Εδέσσης)

Ιάσων Μάντζιος  (ΑΓΣ Ιωαννίνων)

Ιωακείμ Θεοφανίδης  (ΑΟ Αμυγδαλεώνα)

 
Τουρνουά Beach Volley Μελίκη 2016 Κορίτσια Κ16
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 30
2   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 26
3  ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 21
4 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 21
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
19
6
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 14
7 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 9
8  ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 7
9 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3
 10  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
0

   Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 21
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 18
3  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15
4 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
9
5  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 6
6   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 6
7 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 5
8  ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17
2  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13
3 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 12
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 12
5  ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  6
6 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3
 7  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0