Νέα :: Ημιτελική Φάση Πανελληνίου Τουρνουά Παγκορασίδων. - 28 Ιούνιος 2018

Την Παρασκευή 29/06/2018 θα ξεκινήσουν οι αγώνες του Β΄ Ομίλου της ημιτελικής Φάσης του Πανελληνίου τουρνουά Παγκορασίδων, οι οποίοι θα διεξαχθούν στα Γιαννιτσά στο Κλειστό γυμναστήριο " Έλλη Μυστακίδου" .

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής :

Β’ Όμιλος Ημιτελικής Φάσης Πανελληνίου Τουρνουά Παγκορασίδων

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

Παρ. 29/6/2018

Γιαννιτσών

18.00

ΑΣ Άρης

-

ΑΟ Ηρακλής Ιωαν.

Παρ. 29/6/2018

Γιαννιτσών

20.00

ΑΟΠ Μίλωνας

-

ΑΟ Σουφλαρίων

Σαβ. 30/6/2018

Γιαννιτσών

17.00

ΑΟ Ηρακλής Ιωαν.

-

ΑΟ Σουφλαρίων

Σαβ. 30/6/2018

Γιαννιτσών

19.00

ΑΣ Άρης

-

ΑΟΠ Μίλωνας

Κυρ. 1/7/2018

Γιαννιτσών

13.00

ΑΟ Σουφλαρίων

-

ΑΣ Άρης

Κυρ. 1/7/2018

Γιαννιτσών

15.00

ΑΟΠ Μίλωνας

-

ΑΟ Ηρακλής Ιωαν


Α’ Όμιλος Ημιτελικής Φάσης Πανελληνίου Τουρνουά Παγκορασίδων

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

Παρ. 29/6/2018

Νεάπολης Λαρ.

18.00

ΦΣ Πάνθηρες

-

ΑΣ Γαία Δράμας

Παρ. 29/6/2018

Νεάπολης Λαρ.

20.30

Φιλ. Λαρισαϊκός Συλ.

-

ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση

Σαβ. 30/6/2018

Νεάπολης Λαρ.

16.30

ΑΣ Γαία Δράμας

-

ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση

Σαβ. 30/6/2018

Νεάπολης Λαρ.

19.00

ΦΣ Πάνθηρες

-

Φιλ. Λαρισαϊκός Συλ

Κυρ. 1/7/2018

Νεάπολης Λαρ.

13.00

ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση

-

ΦΣ Πάνθηρες

Κυρ. 1/7/2018

Νεάπολης Λαρ.

15.30

Φιλ. Λαρισαϊκός Συλ

-

ΑΣ Γαία Δράμας

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 54
2  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 42
3 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 41
4 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ  38
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
29
6
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23
7 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18
8 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 10
9 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 9
 10  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
0

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 38
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 38
3  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 21
4 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
20
5    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 18
6 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 18
7  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 9
8 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 33
2 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 27
3   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27
4 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 17
5 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 10
6 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 9
 7  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -3