Νέα :: Οι κλήσεις για συγκεντρωτικές προπόνησεις της Προεθνικής Κορασίδων - 03 Ιούλιος 2018

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βορρά)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Ανέστης Γιαννακόπουλος και ο συνεργάτης του Σταύρος Βίτσιος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 16/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00, την Τρίτη, 17/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00, την Τετάρτη,  18/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00.

 

ΝΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

1

Όλγα Πετρινόλη

(Α.Σ Άρης)

2

Αθηνά Ντατούλα

(Α.Σ Άρης)

3

Σταματία Κυπαρίσση

(Π.Α.Ο.Κ)

4

Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη

(Π.Α.Ο.Κ)

5

Στυλιανή Αντύπα

(Α.Π.Σ Ναύαρχος Βότσης)

6

Ξανθίππη-Μαρία Τριανταφύλλου

(Α.Π.Σ Ναύαρχος Βότσης)

7

Αναστασία Κεραμιτσοπούλου

 (ΑΣ Γαία  Δράμας)

8

Περσεφόνη Παπαδοπούλου

(Π.Ο.Γ Ηρακλής)

9

Γεωργία Κοντογιάννογλου

(Π.Ο.Γ Ηρακλής)

10

Ευαγγελία Γαροφαλάκη

(Α.Σ Καμπανιακός)

11

Τατιάνα Αρμουτσή

 (Α.Σ Ελπίς)

12

Ναταλία Χότζ

(Φ.Σ Πάνθηρες Κοζάνης)

13

Νικολίνα Πλακιά

(Ε.Α Λαρίσης)

14

Ευαγγελία Κουμπούρα

Φιλαθλητικός Λαρισα’ι’κ’ος Σύλλογος

15

Κυριακή Τερζόγλου

(Π.Ο.Γ Ηρακλής)

16

Γεωργία Πασχάλη

(ΑΣ Γαία  Δράμας)

17

Θεοδώρα Παπαγρηγορίου

( ΣΑ Πειραματικό)

   Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Ανέστης Γιαννακόπουλος και ο συνεργάτης του Σταύρος Βίτσιος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Πέμπτη, 19/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00, την Παρασκευή, 20/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00, το Σάββατο, 21/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00

 

ΝΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

1

Όλγα Πετρινόλη

(Α.Σ Άρης)

2

Αθηνά Ντατούλα

(Α.Σ Άρης)

3

Σταματία Κυπαρίσση

(Π.Α.Ο.Κ)

4

Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη

(Π.Α.Ο.Κ)

5

Στυλιανή Αντύπα

(Α.Π.Σ Ναύαρχος Βότσης)

6

Άννα Γιορανίδη

(Α.Π.Σ Ναύαρχος Βότσης)

7

Περσεφόνη Παπαδοπούλου

(Π.Ο.Γ Ηρακλής)

8

Γεωργία Κοντογιάννογλου

(Π.Ο.Γ Ηρακλής)

9

Ευαγγελία Γαροφαλάκη

(Α.Σ Καμπανιακός)

10

Τατιάνα Αρμουτσή

 (Α.Σ Ελπίς )

11

Σοφία Κώστογλου

(ΑΣ Αίας Κιλκίς)

12

Σταυρούλα Κώστογλου

(ΑΣ Αίας Κιλκίς)

13

Μηλιάνα Πετρουγάκη

(ΕΑ Λαρίσης)

14

Βίκυ Τσώνη

(ΣΑ Πειραματικό)

15

Κυριακή Τερζόγλου

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 54
2  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 42
3 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 41
4 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ  38
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
29
6
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23
7 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18
8 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 10
9 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 9
 10  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
0

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 38
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 38
3  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 21
4 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
20
5    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 18
6 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 18
7  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 9
8 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 33
2 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 27
3   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27
4 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 17
5 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 10
6 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 9
 7  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -3