Νέα :: Στην προπόνηση Προεθνικής Παγκορασίδων ΕΣΠΕΜ ο Κ. Γκούντας. - 18 Δεκέμβριος 2017

Στο Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξάνδρειας βρέθηκε την Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2017 ο προπονητής της Εθνικής Παγκορασίδων  Κώστας Γκούντας μαζί με τον Υπεύθυνο Ανάπτυξης Β. Ελλάδος Μπάμπη Καρασαρλίδη για να παρακολουθήσουν την προπόνηση της Προεθνικής Παγκορασίδων της ΕΣΠΕΜ.

Στην προπόνηση που έγινε από τον Ομοσπονδιακό προπονητή και συντονιστή ΕΣΠΕΜ Δημήτρη Χριστοφορίδη και τον ΠΟΠ Βαγγέλη Φωτόπουλο, πήραν μέρος οι αθλήτριες.
     

Λαμπριανίδου Δέσποινα, Βότση Νεφέλη,(Γ.Σ.ΚΟΖΑΝΗΣ) 

Λόλα Όλγα, Λόλα Δήμητρα, Κιβρόγλου Μαρία Χριστίνα, (Γ.Σ.ΓΡΕΒΕΝΏΝ) ,   

Φωτοπούλου Παρασκευή,Καταραχιά Ελεονόρα(Α.Π.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)

 Κουτρούδη Δέσποινα, Κάβουρα  Ελισάβετ (ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΟΣ) ,

Παπαθανασίου Αγγελική(ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)

 ,Παπαζήση Αλεξάνδρα, Χούχα Σοφία (ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ),

Γαργάλα Αιμιλία, Κώστα Δήμητρα(ΑΟΠ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ),

Τσιμπούκα Ευαγγελία, Κολοκούτσα Δέσποινα (ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ)

,Σταυρίδου Αικατερίνη, Τοτίδου Αικατερίνη, Τύμη Μαρία(ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ),

Παπαπέτρου Αικατερίνη, Τουλίκα Χρυσάνθη(ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ),

Κοπατσιάρη Αναστασία(ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ),

Ποπονίδου Χριστίνα(ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ),

Παπαγεωργίου Χρυσούλα(ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΙΧΩΡΟΥ),

Βουλγαρίδου Αγγελική (ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)

Πορτοκαλίδου Στεφανία(ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ).

 
 
 
 

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
2 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
3 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
4 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
6
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
7  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 
3 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
4  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
5 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 
6    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
7 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
8 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
2  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
3 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
5   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
7 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
 9   ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
10 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ