Νέα :: Φιλικοί Αγώνες Προεθνικών Ομάδων Ε.Σ.ΠΕ.Μ. - Ε.ΠΕ.Σ.Θ. - 21 Δεκέμβριος 2017

Την Παρασκευή 29/12/2017 θα πραγματοποιηθούν φιλικοί αγώνες μεταξύ των Προεθνικών ομάδων Παμπαίδων και Παγκορασίδων της ΕΣΠΕΜ με τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΕΣΘ.

Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν στο Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξάνδρειας και ώρα 13:00 για τα αγόρια και 15:00 για τα κορίτσια.

Την Προεθνική ομάδα Παμαπίδων της ΕΣΠΕΜ αποτελούν οι παρακάτω αθλητές, ο οποίοι θα πρέπει να βρίσκονται στο Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξάνδρειας την 29/12/2017 και ώρα 12:30

ΑΘΛΗΤΕΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΔΕΒΡΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΚΑΤΑΡΟΤΣΙ ΕΡΙΝΤΙ

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΜΕΣΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΒΛΑΣΗΣ

ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ

ΠΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ

ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ

ΣΟΥΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

        Την Προεθνική ομάδα Παγκορασίδων της ΕΣΠΕΜ αποτελούν οι παρακάτω αθλήτριες, ο οποίες θα πρέπει να βρίσκονται στο Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξάνδρειας την 29/12/2017 και ώρα 14:30.

ΑΘΛΗΤΕΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΛΟΛΑ ΟΛΓΑ

ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΛΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΥΤΡΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΤΥΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΤΟΥΛΙΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
2 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
3 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
4 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
6
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
7  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 
3 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
4  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
5 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 
6    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
7 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
8 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
2  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
3 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
5   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
7 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
 9   ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
10 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ