Νέα :: Διακλιμακιακοί Αγώνες ΕΣΠΕΜ - ΕΠΕΣΘ - 29 Δεκέμβριος 2017

Την Παρασκευή 29 Δεκεμβρίου 2017 στο κλειστό της Αλεξάνδρειας πραγματοποιήθηκαν Φιλικοί αγώνες μεταξύ των Κλιμακίων Αγοριών και Κοριτσιών της ΕΣΠΕΜ και της ΕΠΕΣΘ  στα πλαίσια των Διακλιμακιακών αγώνων Β. Ελλάδος.

Στον πρώτο αγώνα της ημέρας μεταξύ των αγοριών την νίκη πήραν τα αγόρια της ΕΠΕΣΘ κερδίζοντας την ομάδα της ΕΣΠΕΜ  με 3-1 (25-14, 28-26, 23-25, 25-12).
ΕΣΠΕΜ: (Μέμτσας Γεώργιος) Δερβέλης, Δημητριάδης, Σκαρβελάκης, Λεονταρίδης, Καταρότσι, Μεσελίδης, Τσάκαλος, Χαχούδης, Γκογκίδης, Σταυρίδης, Πατσίδης, Κότσαλος, Σούλης.
ΕΠΕΣΘ: (Καρασαρλίδης Μπάμπης) Λεμονής Ιωάννης, Βαμβακάς Βασίλειος, Κλεπουσνιώτης Δημήτριος, Βαρσάμης Γεώργιος, Μοσχοφίδης Αντώνιος, Μελίτος Θεόδωρος, Σωτηρίου Κων/νος, Καρατζίβας Φίλιππος, Πάσσας Άγγελος, Σιαμπλίδης Αναστάσιος, Μάγγος Νικόλαος, Νομικός Βασίλειος,  Σκαρλάτος Παναγιώτης.

Στον δεύτερο η ομάδα  Κοριτσιών της ΕΣΠΕΜ, κέρδισε την αντίστοιχη της ΕΠΕΣΘ με 3-0 (25-17, 25-19, 25-22)
ΕΣΠΕΜ: ( Ρέτζιος Νίκος – Φωτόπουλος Βαγγέλης) Λόλα Ο, Λόλα Δ, Παπαθανασίου, Λαμπρινίδου, Κουτρούδη, Φωτοπουλου, Καταραχιά, Πορτοκαλίδου, Κώστα, Παπαγεωργίου, Σταυρίδου, Τύμη, Παπαπέτρου, Τουλίκα.
ΕΠΕΣΘ: (Καρασαρλίδης Μπάμπης) Σπανού Ευθυμία, Γαβανά Πελαγία, Κώστα Αρχοντία,  Πιτσιγκώνη  Ελπίδα,  Αδάμου Αθανασία, Σιάμου Μερσίνη, Μπαλούτη Αναστασία, Θεοδοσίου Βασιλική,  Ξενιτίδου Ζηνοβία, Αρχοντή Ανθούλα, Καρακαβίδου Χριστίνα, Δόντσιου Στέλλα, Μητροπούλου Θωμαή,   Στάϊκου Μαρίνα
.

 

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
2 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
3 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
4 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
6
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
7  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 
3 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
4  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
5 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 
6    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
7 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
8 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
2  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
3 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
5   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
7 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
 9   ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
10 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ