Νέα :: Οι κλήσεις για συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Κορασίδων - 06 Μάρτιος 2018

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βορρά)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Ανέστης Γιαννακόπουλος και ο συνεργάτης του Σταύρος Βίτσιος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση - αγώνα (γκρουπ Βορρά) τη Πέμπτη 8 Μαρτίου 2018 (15.00-17.00), στο «ΚΑΤΣΑΝΕΙΟ». Ώρα προσέλευσης: 14.45


  Μπαλογιάννη Κων/να (ΠΑΟΚ)

Κυπαρίσση Σταματία (ΠΑΟΚ)

Φωτοπούλου Μαρία ( Ακαδημία Πετ Καστοριάς)

Παπαδοπούλου Περσεφόνη (Π.Ο.Γ Ηρακλής)

Κοντογιάννογλου Γεωργία (Π.Ο.Γ Ηρακλής)

Γαροφαλάκη Ευαγγελία (Α.Σ Καμπανιακός)

Αρμουτσή Τατιάνα (Α.Σ Ελπίς Αμπελοκήπων)

Τερζόγλου Κυριακή (Π.Ο.Γ Ηρακλής)

Κεραμιτσοπούλου Αναστασία (Α.Σ. Γαία Δράμας)

Καντίδου Δέσποινα (ΑΣ Αίας Κιλκίς)

Πετρινόλη Όλγα (Α.Σ Άρης)

Πλακιά Νικολίνα (Ε.Α. Λαρίσης)

Πετρουγάκη Μηλιάννα (Ε.Α. Λαρίσης)

Ζούλφου Ελίνα (Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου)

Μότσιανου Σωτηρία (Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015)

Παπαγρηγορίου Θεοδώρα (Σ.Α. Πειραματικού)

Τσώνη Βασιλική (Σ.Α. Πειραματικού)

Κεσεσίδου Αλεξάνδρα (Γ.Α.Σ. Αρχέλαος)

Ρουσάκη  Μόνικα (Α.Σ. Ιωνικός Ιωνίας)

Βουλγαρόγλου  Δέσποινα (Α.Σ. Μαχητές Πεύκων)

  Για οποιαδήποτε διευκρίνιση παρακαλούνται οι Π.Ο.Π. ή οι προπονητές των αθλητριών να επικοινωνήσουν με τον Ομοσπονδιακό προπονητή Ανέστη Γιαννακόπουλο στο τηλ.: 6949964880.

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
2 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
3 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
4 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
6
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
7  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 
3 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
4  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
5 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 
6    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
7 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
8 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
2  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
3 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
5   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
7 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
 9   ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
10 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ