Νέα :: Προπόνηση Προεθνικής Ομάδας Παγκορασίδων ΕΣΠΕΜ. - 10 Μάϊος 2018

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θες/κης)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας και ο συνεργάτης του Βασίλης Παπαδημητρίου καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση το Σάββατο, 19/05/2018 στο κλειστό γυμναστήριο Βότση στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.30).

 Μάρθα Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ανθούλα Αρχοντή (Εύοσμος Δόξας Ελπίδος)

Αναστασία Τσαρούχα (Εύοσμος Δόξας Ελπίδος)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

Κατερίνα Γιαμπαστού (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Μαρία Κυρμανίδου  (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Άννα Μιχαηλίδου (ΜΕΝ Τούμπας)

Αρχοντία Κώστα (ΑΕΣ Προμηθέας Πυλαίας)

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα (Άθλεση Λάρισας Ακαδημία Βόλε’ι’)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δήμητρα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δέσποινα Λαμπρινιάδου (ΓΣ Κοζάνης)

 

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θες/κης)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας και ο συνεργάτης του Βασίλης Παπαδημητρίου καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 20/05/2018 στο κλειστό γυμναστήριο Βότση στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.30).

 Μαρία Κυρμανίδου  (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Άννα Μιχαηλίδου (ΜΕΝ Τούμπας)

Αρχοντία Κώστα (ΑΕΣ Προμηθέας Πυλαίας)

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα (Άθλεση Λάρισας Ακαδημία Βόλε’ι’)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δήμητρα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δέσποινα Λαμπρινιάδου (ΓΣ Κοζάνης)

Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Γεωργία Τασιούλα (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Μαρία Καφαντάρη (ΓΣ Νίκη)

Σοφία Παπαδοπούλου (ΑΟ Αμυγδαλεώνα)

Ελεονόρα-Ραφαέλα Καταραχιά (ΜΠΓΑΣ Ακαδημία Πετ.Καστοριάς)

Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
2 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
3 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
4 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
6
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
7  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 
3 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
4  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
5 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 
6    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
7 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
8 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
2  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
3 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
5   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
7 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
 9   ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
10 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ