Νέα :: Οι κλήσεις για συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Παγκορασίδων. - 06 Ιούνιος 2018

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θες/κης)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας και ο συνεργάτης του Βασίλης Παπαδημητρίου καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση το Σαββάτο, 16/06/2018 στο Γυμναστήριο (Ι. Λεμονίδης) Αμπελοκήπων στις 17.45 (διάρκεια προπόνησης 18.00– 20.00).

 Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Μάρθα Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα (Άθλεση Λάρισας Ακαδημία Βόλε’ι’)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δέσποινα Λαμπρινιάδου (ΓΣ Κοζάνης)

Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Ανθούλα Αρχοντή (Εύοσμος Δόξας Ελπίδος)

Μαρία Κυρμανίδου  (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

Άννα Μιχαηλίδου (ΜΕΝ Τούμπας)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

 

 

Μαρίνα Στάϊκου (Ελπίς Αμπελοκήπων)

Θωμαή Μητροπούλου (Καμπανιακός)

 

 ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θες/κης)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας και ο συνεργάτης του Βασίλης Παπαδημητρίου καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 17/06/2018 στο Γυμναστήριο (Ι. Λεμονίδης) Ελπίδας Αμπελοκήπων στις 13.45 (διάρκεια προπόνησης 14.00 – 16.00).

 Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Μάρθα Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα (Άθλεση Λάρισας Ακαδημία Βόλε’ι’)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δέσποινα Λαμπρινιάδου (ΓΣ Κοζάνης)

Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Ανθούλα Αρχοντή (Εύοσμος Δόξας Ελπίδος)

Μαρία Κυρμανίδου  (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

Άννα Μιχαηλίδου (ΜΕΝ Τούμπας)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

Αθανασία Αδάμου (ΑτρόμητοςΤριαδίου)

Αρχοντία Κώστα (Προμηθέας Πυλαίας)

 

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
2 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
3 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
4 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
6
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
7  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 
3 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
4  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
5 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 
6    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
7 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
8 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
2  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
3 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
5   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
7 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
 9   ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
10 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ