Νέα :: Οι κλήσεις για συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Παγκορασίδων. - 22 Ιούνιος 2018

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θες/κης)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση το Σαββάτο, 30/06/2018 στο Γυμναστήριο Ελπίδας Αμπελοκήπων στις 17:45 (διάρκεια προπόνησης 18:00– 20:00).

 Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Μάρθα Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα (Άθλεση Λάρισας Ακαδημία Βόλε’ι’)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δέσποινα Λαμπρινιάδου (ΓΣ Κοζάνης)

Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Ανθούλα Αρχοντή (Εύοσμος Δόξας Ελπίδος)

Μαρία Κυρμανίδου  (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

Άννα Μιχαηλίδου (ΜΕΝ Τούμπας)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

 
 

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θες/κης)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 1/07/2018 στο Γυμναστήριο Ελπίδας Αμπελοκήπων στις 13:45 (διάρκεια προπόνησης 14:00 – 16:00).

 Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Μάρθα Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα (Άθλεση Λάρισας Ακαδημία Βόλε’ι’)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δέσποινα Λαμπρινιάδου (ΓΣ Κοζάνης)

Ανθούλα Αρχοντή (Εύοσμος Δόξας Ελπίδος)

Μαρία Κυρμανίδου  (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Άννα Μιχαηλίδου (ΜΕΝ Τούμπας)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

 

 

 

ΑΠΟΝΟΜΗ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 35
2  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 30
3 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 21
4 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 17
5 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 14
6
ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 6
7 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3

     Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ  

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 36
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 36
3 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  33
4 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 24
5 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16
6   ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 8
7 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3
8   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 44
2  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
38
3 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 33
4 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 32
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 19
6  ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16
7 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 10
9 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 4
10 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2