Νέα :: Ημιτελική Φάση Πανελληνίου Τουρνουά Παγκορασίδων. - 28 Ιούνιος 2018

Την Παρασκευή 29/06/2018 θα ξεκινήσουν οι αγώνες του Β΄ Ομίλου της ημιτελικής Φάσης του Πανελληνίου τουρνουά Παγκορασίδων, οι οποίοι θα διεξαχθούν στα Γιαννιτσά στο Κλειστό γυμναστήριο " Έλλη Μυστακίδου" .

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής :

Β’ Όμιλος Ημιτελικής Φάσης Πανελληνίου Τουρνουά Παγκορασίδων

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

Παρ. 29/6/2018

Γιαννιτσών

18.00

ΑΣ Άρης

-

ΑΟ Ηρακλής Ιωαν.

Παρ. 29/6/2018

Γιαννιτσών

20.00

ΑΟΠ Μίλωνας

-

ΑΟ Σουφλαρίων

Σαβ. 30/6/2018

Γιαννιτσών

17.00

ΑΟ Ηρακλής Ιωαν.

-

ΑΟ Σουφλαρίων

Σαβ. 30/6/2018

Γιαννιτσών

19.00

ΑΣ Άρης

-

ΑΟΠ Μίλωνας

Κυρ. 1/7/2018

Γιαννιτσών

13.00

ΑΟ Σουφλαρίων

-

ΑΣ Άρης

Κυρ. 1/7/2018

Γιαννιτσών

15.00

ΑΟΠ Μίλωνας

-

ΑΟ Ηρακλής Ιωαν


Α’ Όμιλος Ημιτελικής Φάσης Πανελληνίου Τουρνουά Παγκορασίδων

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

Παρ. 29/6/2018

Νεάπολης Λαρ.

18.00

ΦΣ Πάνθηρες

-

ΑΣ Γαία Δράμας

Παρ. 29/6/2018

Νεάπολης Λαρ.

20.30

Φιλ. Λαρισαϊκός Συλ.

-

ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση

Σαβ. 30/6/2018

Νεάπολης Λαρ.

16.30

ΑΣ Γαία Δράμας

-

ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση

Σαβ. 30/6/2018

Νεάπολης Λαρ.

19.00

ΦΣ Πάνθηρες

-

Φιλ. Λαρισαϊκός Συλ

Κυρ. 1/7/2018

Νεάπολης Λαρ.

13.00

ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση

-

ΦΣ Πάνθηρες

Κυρ. 1/7/2018

Νεάπολης Λαρ.

15.30

Φιλ. Λαρισαϊκός Συλ

-

ΑΣ Γαία Δράμας

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
2 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
3 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
4 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
6
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
7  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 
3 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
4  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
5 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 
6    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
7 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
8 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
2  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
3 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
5   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
7 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
 9   ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
10 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ