Νέα :: Οι κλήσεις για συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Εφήβων - 30 Νοέμβριος 2018

 

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδας)

 

Οι  Ομοσπονδιακοί προπονητές κ. Στέφανος Νανάς και κ. Παναγιώτης Σδραυκάκης καλούν τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 2/12/2018 στο κλειστό γυμναστήριο Θεσσαλονίκης “Κατσάνειο” στις 15.45 (διάρκεια προπόνησης 16.00 – 18.00).

Την προπόνηση θα παρακολουθήσουν οι Ομοσπονδιακοί προπονητές κ. Γεώργιος Μπακοδήμος και κ. Παναγιώτης Λακασάς.

Κωνσταντίνος Κουτσόγιαννος (ΣΦΚ Πιερικός)

Ιάσων Μάντζιος (Αναγέννηση Άρτας)

Χρήστος Γιαμακίδης –Κιοσσές (ΑΣ Ελπίς )

Νικόλαος Καλαγασίδης (ΑΠΣ Αίας )
Νίκος Σδραυκάκης (Πήγασος Πολίχνης)

Παύλος Παυλίδης (Πήγασος Πολίχνης)

Χαράλαμπος Κομητούδης (ΑΟ Σερρών)

Φώτης Ρέτζιος (ΠΑΣ  Ίκαρος  Εδέσσης)

Τριαντάφυλλος Αγγελίδης (ΦΕΣ Αριστοτέλης )

Θεόδωρος Δορδοκίδης (ΑΕ Λάρισας)

Θανάσης  Μωραιτόπουλος (ΠΟ Ν.Μουδανιών)

Θανάσης Κεσεσίδης (Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015)

Δημήτρης Μούχλιας (Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015)

Γιώργος Πασχαλέρης (ΑΟ Καβάλας)

Ιωάννης Ρέμμος (ΑΟ Καβάλας)

Μιχαήλ Κοτόρνος (ΑΣ Ερμογένης )

Νικόλαος  Γκόνας (ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής)

 Αθλητής που θα απουσιάσει λόγω  αγωνιστικής δραστηριότητας να ενημερώσει τμήμα Εθνικών Ομάδων και τον Ομοσπονδιακό Προπονητή.

 

Πρωτάθλημα Beach Volley Juniors Regional Κοριτσιών K19 Ε.Σ.ΠΕ.Μ.
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 35
2  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 30
3 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 21
4 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 17
5 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 14
6
ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 6
7 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3

     Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ  

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 36
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 36
3 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  33
4 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 24
5 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16
6   ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 8
7 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3
8   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 53
2  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
44
3 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 38
4 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 38
5 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 21
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 19
7 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 13
9 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 10
10 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -1