Νέα :: ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδας) - 26 Φεβρουάριος 2019

ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδας)

 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας και οι συνεργάτες του Βασίλης Παπαδημητρίου και Χριστίνα Πεταλά καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Παρασκευή, 1/3/2019 στο κλειστό γυμναστήριο ΔΑΚ Θέρμης στις 17.30 (διάρκεια προπόνησης 18.00 – 20.00).

 

 Μάρθα- Ευδοκία Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ελένη Παπαδοπούλου (Ε.Ο Σταυρούπολης)

Κατερίνα- Σταυρούλα Καμπούρη (Σ.Α Πειραματικού)

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Βασιλική Παπλωματά ( ΜΑΣ Ατρόμητος)

Ανθούλα Αρχοντή (Πήγασος Κοζάνης)

 Σοφία Κυριλλίδη (Γ.Σ Ένωση Ελασσόνας)

 Κατερίνα Κουνίου (Γ.Σ.Δράμα)

Μαρία Κυρμανίδου (ΑΣ Ωραιόκαστρο)

Αναστασία- Θεοχάρα Τσαρούχα (ΔΕΚΑ)

Ελπίδα Πιτσιγκώνη (ΑΠΣ Ναύαρχου  Βότση)

Δέσποινα Λαμπριανίδου (ΓΣ Κοζάνης)

Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Κατερίνα Γιάμπαστου- Πουλέκα (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

 

Αθλήτρια  που θα απουσιάσει λόγω αγωνιστικής δραστηριότητας να ενημερώσει το τμήμα Εθνικών ομάδων και Ομοσπονδιακό προπονητή.

 

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 26
2  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 19
3 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 18
4 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 14
5 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 10
6
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2
7 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 1

     Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ   

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 27
2 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27
3  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 24
4 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15
5 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 13
6   ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 8
7   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 6
8 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 29
2 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 24
3 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 
23
4   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 23
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 14
6 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 10
7  ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 7
8 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6
9 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2
10 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-3