Νέα :: Οι κλήσεις για αξιολογήσεις/μετρήσεις αθλητριών του κλιμακίου Παγκορασίδων (γκρουπ Βάρειας Ελλάδας) - 19 Μάρτιος 2019

ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδας)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κώστας Γκούντας και οι συνεργάτες του  κ. Βασίλης Παπαδημητρίου και κα. Χριστίνα Πεταλά καλούν  τις παρακάτω αθλήτριες για αξιολογήσεις/μετρήσεις που θα διεξαχθούν σε συνεργασία με το εργαστήριο του Sports Excellence, το Σάββατο 23/3/2019 και ώρα 11.00πμ-14.00μμ στον υπόγειο χώρο του Αλέξανδρειου Αθλητικού  Μελάθρου (Παλέ ντε Σπορ) Θεσσαλονίκης. .

 

Παρακαλούνται οι κάτωθεν αθλήτριες να παραβρίσκονται 30 λεπτά πριν στο χώρο διεξαγωγής των εργομετρικών ,έχοντας μαζί τους φωτοτυπία την κάρτα υγείας .

Μάρθα –Ευδοκία Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ελένη Παπαδοπούλου (Ε.Ο Σταυρούπολης)

Κατερίνα-Σταυρούλα (Σ.Α Πειραματικού)

Δέσποινα Μαρκούλη (Γ.Σ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (Γ.Σ Γρεβενών)

Βασιλική Παπλωματά (ΜΑΣ Ατρόμητος)

Ανθούλα Αρχοντή (Πήγασος Πολίχνης)

Κατερίνα Κουνίου (Γ.Σ Δράμας)

Αναστασία Θεοχάρα-Τσαρούχα (ΔΕΚΑ)

Ελπίδα Πιτσιγκώνη (Α.Π.Σ Ναύαρχου Βότση)

Κατερίνα Σταυράκη  (Α.Π.Σ Ναύαρχου Βότση)

Δέσποινα Λαμπριανίδου (ΓΣ Κοζάνης)

Κατερίνα Παπά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 2004)

Κατερίνα Γιαμπαστού-Πουλέκα (Α.Ε.Σ.Μ  Μυγδονιακός)

Μαρία Κυρμανίδου (Α.Ε.Σ.Μ  Μυγδονιακός)

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βαιοπούλου (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία Καφαντάρη (ΓΣ Νίκη )

Αρχοντία Κώστα (Α.Ε.Σ Προμηθέας Πυλαίας)

 

Αθλήτρια  που θα απουσιάσει λόγω αγωνιστικής δραστηριότητας να ενημερώσει το τμήμα Εθνικών ομάδων και Ομοσπονδιακό προπονητή.

 

 

ΑΠΟΝΟΜΗ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 35
2  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 30
3 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 21
4 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 17
5 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 14
6
ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 6
7 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3

     Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ  

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 36
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 36
3 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  33
4 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 24
5 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16
6   ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 8
7 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3
8   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 44
2  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
38
3 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 33
4 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 32
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 19
6  ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16
7 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 10
9 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 4
10 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2