Νέα :: Η 18άδα της Εθνικής παγκορασίδων για προετοιμασία στην Πορταριά ενόψει Βαλκανικού Κ16 - 21 Ιούνιος 2019
 Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής Κώστας Γκούντας και η Συνεργάτης του Χριστίνα Πεταλά καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε προετοιμασία, η οποία θα πραγματοποιηθεί στην Πορταριά από 23-30 Ιουνίου 2019, εν όψει των αγώνων του Βαλκανικού Πρωταθλήματος Κ16 που θα διεξαχθούν στην Σερβία (πόλη: Vrnjacka Banja) από 2-6 Ιουλίου 2019.

Μάρθα Ευδοκία Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)
Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)
Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)
Ανθούλα Αρχοντή (Πήγασος Πολίχνης)
Ελένη Παπαδοπούλου ( ΕΟ Σταυρούπολης)
Αικατερίνη Σταυρούλα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)
Νίκη Κωτσαρά (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Αικατερίνη Αλλαγιάνη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
 Βασιλική Γεωργία Ευαγγελίου  (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Αγγελική Συριστατίδη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Θεοδώρα Φουμάκη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Σπυριδούλα Ελένη Κομίνη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Γεωργία Λούλα Αγγελοπούλου (ΑΕΠ Ολυμπιάς)
Ιωάννα Σπανάκη (ΑΠΣ Αλίμου)
Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Μαρία-Ζωή Βαϊοπούλου (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Αντωνίνα Κοντούδη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Δέσποινα Μαρκουλή (ΓΣ Τυρνάβου)

Το Πρόγραμμα :
1η αγωνιστική Τρίτη 2 Ιουλίου
19:00 Ελλάδα - Ρουμανία

2η αγωνιστική Τετάρτη 3 Ιουλίου
19:00 Ρουμανία - Τουρκία

3η αγωνιστική Πέμπτη 4 Ιουλίου
19:00 Τουρκία - Ελλάδα

 Παρασκευή 5 Ιουλίου
Θέσεις κατάταξης  : 17:00 Α4 - Β3
Α Ημιτελικός 19:00 Α1 - Β2
Β Ημιτελικός 21:00 Α2- Β1
 

Πρωτάθλημα Beach Volley Juniors Regional Κοριτσιών K19 Ε.Σ.ΠΕ.Μ.
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 35
2  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 30
3 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 21
4 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 17
5 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 14
6
ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 6
7 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3

     Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ  

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 36
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 36
3 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  33
4 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 24
5 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16
6   ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 8
7 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3
8   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 53
2  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
44
3 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 38
4 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 38
5 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 21
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 19
7 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 13
9 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 10
10 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -1