Νέα :: Πανελλήνιο Τουρνουά Παμπαίδων - Παγκορασίδων - 27 Ιούνιος 2019
Την Δευτέρα 24/06/2019 ξεκίνησε το Πανελλήνιο Τουρνουά Παμπαίδων και Παγκορασίδων, όπου από την ΄Ενωσή  μας συμμετέχει η Πρωταθλήτρια ομάδα των κατηγοριών  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Αναλυτικά το πρόγραμμα

Παμπαίδων Α όμιλος

Δευ. 24/6/2019 Ν.Μουδανιών 18.00 ΑΟ Πρέβεζας - ΣΦΚ Πιερικός 3-0

Δευ. 24/6/2019 Ν.Μουδανιών 20.00 ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Ν.Μουδανιών 3-1

Τρι. 25/6/2019 Ν.Μουδανιών 17.30 ΓΣ Αντίκυρα - ΑΟ Πρέβεζας 3-0

Τρι. 25/6/2019 Ν.Μουδανιών 19.30 ΠΟ Ν.Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός 3-0

Τετ. 26/6/2019 Ν.Μουδανιών 17.00 ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα 0-3

Τετ. 26/6/2019 Ν.Μουδανιών 19.00 ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Ν.Μουδανιών 2-3

Βαθμολογία


1. ΓΣ Αντίκυρα 9β. (9-1)
2. ΠΟ Ν. Μουδανιών 5β. (7-5)
3. ΑΟ Πρέβεζας 4β. (5-6)
4. ΣΦΚ Πιερικος 0β. (0-9)

Παγκορασίδων  Α΄ομίλος :

Δευ. 24/6/2019 Κατσάνειο 18.00 ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΣ Ιτέας 3-0

Δευ. 24/6/2019 Κατσάνειο 20.00 ΣΦΚ Πιερικός - ΑΓΟ Φιλιππιάδος 3-0

Τρι. 25/6/2019 Κατσάνειο 17.00 ΣΦΚ Πιερικός - ΟΠΑΘ Περσέας 0-3

Τρι. 25/6/2019 Κατσάνειο 19.00 ΑΓΟ Φιλιππιάδος - ΑΣ Ιτέας 1-3

Τετ. 26/6/2019 Κατσάνειο 15.00 ΑΣ Ιτέας - ΣΦΚ Πιερικός 0-3

Τετ. 26/6/2019 Κατσάνειο 17.00 ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΓΟ Φιλιππιάδος 3-0

Βαθμολογία

1. ΟΠΑ Περσέας 9β. (9-0)
2. ΣΦΚ Πιερικός 6β. (6-3)
3. ΑΣ Ιτέας 3β. (3-7)
4. ΑΓΟ Φιλιππιάδος 0β. (1-9)


 

Πρωτάθλημα Beach Volley Juniors Regional Κοριτσιών K19 Ε.Σ.ΠΕ.Μ.
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 35
2  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 30
3 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 21
4 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 17
5 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 14
6
ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 6
7 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3

     Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ  

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 36
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 36
3 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  33
4 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 24
5 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16
6   ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 8
7 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3
8   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

ΤΕΛΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 53
2  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
44
3 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 38
4 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 38
5 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 21
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 19
7 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 13
9 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 10
10 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -1