Νέα
Τουρνουά mini volley - 04 Μάϊος 2015

... more

Συνεχίζοντας την καταγραφή και επιλογή αθλητριών για τις Νέες Προεθνικές Ομάδες Κοριτσιών ο ΠΟΠ Μακεδονίας  κ. Τράιος Ανέστης (τηλ 6945614807), καλεί  αθλήτριες γεννημένες τα έτη 2002-2003-2004, από τα σωματεία των νομών Κοζάνης, Φλώρινας, Καστοριάς, Γρεβενών, σε ... more

ΕΘΝΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης) Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Νίκος  Ζαλμάς καλεί τους ... more

Σας γνωρίζουμε ότι η προγραμματισμένη συγκέντρωση για καταγραφή αθλητών για την Προεθνική ομάδα Αγοριών της ΕΣΠΕΜ, την Τετάρτη 29/04/2015 αναβάλλεται και θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 06 Μαΐου 2015 και ώρα 16:00 στο ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ. Στη ... more

Η ομάδα ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ κατέκτησε το Κύπελλο Ανδρών της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. αγωνιστικής περιόδου 2014-2015 νικώντας την ομάδα ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ με 3-1 σετ (25- 20, 21-25, 25-17, 25-20) σε ένα συναρπαστικό αγώνα, όπου και οι δύο ομάδες απέδειξαν οτι ήθελαν τη νίκη και την διεκδίκησαν έως το ... more

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης) Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Νίκος  Ζαλμάς καλεί τους παρακάτω αθλητές της Εθνικής ομάδος Παμπαίδων σε συγκεντρωτική προπόνηση:  Αλέξανδρο Κόκκινο (ΟΠΑΘ Περσέας) Κωνσταντίνο Καπετανίδη (ΓΣ Ηρακλής) ... more

Συνεχίζοντας την καταγραφή και επιλογή αθλητών για τις Νέες Προεθνικές Ομάδες Αγοριών ο ΠΟΠ Μακεδονίας κ.  Χριστοφορίδης Δημητριος (τηλ 6974005196), καλεί  αθλητές γεννημένους τα έτη 2001-2002-2003, σε συγκέντρωση για καταγραφή, την Τετάρτη 29/04/2015 και ώρα ... more

  Καλούνται, οι παρακάτω αθλήτριες για προπόνηση με την Προεθνική Παγκορασίδων της ΕΣΠΕΜ, τη Δευτέρα 27/04/2015 και ώρα 17:00 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ. Οι αθλήτριες παρακαλούνται να βρίσκονται στο γήπεδο 15 λεπτά πρίν απο την ... more

Την Κυριακή 26 Απριλίου 2015, θα πραγματοποιηθεί ο Τελικός Αγώνας Κυπέλλου Ανδρών της ΕΣΠΕΜ, μεταξύ των ομάδων ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο ΔΑΚ  "Δ. ΒΙΚΕΛΑ" στη Βέροια και ώρα 17:00. ... more

Συνεχίζοντας της καταγραφή και επιλογή αθλητριών για τις νέες προεθνικές ομάδες κοριτσιών ο ΠΟΠ Μακεδονίας κ. Ανέστης Τράιος κατέγραψε αθλήτριες γεννημένες τα έτη 2002-2003-2004 από τα σωματεία των νομών Κοζάνης, Φλώρινας, Γρεβενών Καστοριάς σε συγκέντρωση για καταγραφή ... more

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης) Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Νίκος  Ζαλμάς καλεί τους παρακάτω αθλητές της Εθνικής ομάδος Παίδων σε συγκεντρωτική προπόνηση: Γεώργιο Παπαλεξίου (ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου) Δήμο Μακράκη (ΠΑΟΚ) ... more

Το πρόγραμμα των προπονήσεων των Εθνικών ομάδων για το διάστημα 14-17 Απριλίου έχει ως εξής: ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης) Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Νίκος Ζαλμάς καλεί τους παρακάτω αθλητές της Εθνικής ομάδος Παμπαίδων σε συγκεντρωτική προπόνηση: Αλέξανδρο Κόκκινο (ΟΠΑΘ Περσέας) Κωνσταντίνο Καπετανίδη (ΓΣ Ηρακλής) Μιχαήλ-Άγγελο Στεφανίδη (ΓΣ ... more

Το Δ.Σ της ΕΣΠΕΜ σας εύχεται Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση! ... more

Συνεχίζοντας την καταγραφή και επιλογή αθλητριών για τις Νέες Προεθνικές Ομάδες Κοριτσιών ο ΠΟΠ Μακεδονίας  κ. Τράιος Ανέστης (τηλ 6945614807), καλεί  αθλήτριες γεννημένες τα έτη 2002-2003-2004, από τα σωματεία των νομών Κοζάνης, Φλώρινας, Καστοριάς, Γρεβενών, σε ... more
Τουρνουά mini volley - 07 Απρίλιος 2015

Η ΕΣΠΕΜ προκειμένου να διαμορφώσει το τελικό πρόγραμμα των διοργανώσεων Τουρνουά Mini Volley καλεί κάθε ενδιαφερόμενο σωματείο να καταθέσει αίτηση για διοργάνωση Τουρνουά Mini Volley στη γραμματεία της ΕΣΠΕM εως την 30/4/2015. ... more
 
                 ΓΙΟΡΤΗ ΕΣΠΕΜ 2013
ΑΓΩΝΑΣ : ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΕΣΠΕΜ
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 28
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  22
3 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 16
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 14
5
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 7
6 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3


 Γυναικών  

Α ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 32
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 31
3 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 26
4 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17
5 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 9
6 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 6
7 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  5


Β ΟΜΙΛΟΣ
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 34
2  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 22 
3 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 21
4 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
18
5 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13
6 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 9
7 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 9



 ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 - 4
  ΤΕΛΙΚΗ
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 15
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12
3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8
4 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1

 ΚΑΤΑΤΑΞΗ 5 - 8  ΤΕΛΙΚΗ
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 17
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 13
3 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΙΝΙΟΥ 6
4 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0

ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9 - 12
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14
2 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
13
3 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 6
4 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑιΔΑΣ
ΑΠΟΒΟΛΗ