Νέα

Η συγκεντρωτική προπόνηση θα πραγματοποιηθεί υπό τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού προπονητή κου Σωκράτη Τζιουμάκα την Τρίτη, 31/03/2015 στο Εθνικό Γυμναστήριο Μίκρας στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.30). Θόδωρο Βουλκίδη (ΜΑΣ Νίκη ... more

   Στα πλαίσια λειτουργίας του αναπτυξιακού προγράμματος της Ομοσπονδίας, η ΕΣΠΕΜ  καλεί κορίτσια γεννημένα τα έτη 2002-2003 σε συγκέντρωση, από τους συλλόγους ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ, ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ, ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΓΑΣ ... more

Το πρόγραμμα των προπονήσεων των Εθνικών ομάδων  έχει ως εξής: Η συγκεντρωτική προπόνηση θα πραγματοποιηθεί υπό τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού προπονητή Άρη Γιαμακίδη την Τρίτη, 24/03/2015 στο ΕΑΚ Σταυρούπολης στις 17.45 (διάρκεια προπόνησης 18.00 – 19.30). ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης) Αλέξανδρο Κόκκινο (ΟΠΑΘ Περσέας) Κωνσταντίνο ... more

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ... more

   Στα πλαίσια λειτουργίας του αναπτυξιακού προγράμματος της Ομοσπονδίας, η ΕΣΠΕΜ  καλεί αγόρια γεννημένα τα έτη 2001-2002 σε συγκέντρωση για καταγραφή και επιλογή, από τον ΠΟΠ Μακεδονίας κ.Δημήτρη Χριστοφορίδη, την Δευτέρα 23/03/2015 στο ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ και ... more

Η ΕΣΠΕΜ ανακοινώνει ότι έχουν επιλεγεί ως Περιφερειακοί Ομοσπονδιακοί Προπονητές οι κύριοι Ανέστης Τράιος και Δημήτρης Χριστοφορίδης.  Η λειτουργία των νέων Πρόεθνικών ομάδων θα ξεκινήσει άμεσα και θα αφορά Παμπαίδες γεννηθέντες τα έτη ... more

ΕΘΝΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης) Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Νίκος  Ζαλμάς καλεί τους παρακάτω αθλητές της Εθνικής ομάδος Εφήβων-Παίδων σε συγκεντρωτική προπόνηση:  Θόδωρο Βουλκίδη (ΜΑΣ ... more

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης) Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Τάκης Φλώρος καλεί τις παρακάρω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 03/03/2015 στο ΕΑΚ Σταυρούπολης στις 17.45 (διάρκεια προπόνησης 18.00 – 19.30). ... more

Την Τετάρτη 25/2/2015 θα ξεκινήσει η Ημιτελική Φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων. Οι αγώνες του Α΄Ομίλου θα διεξαχθούν στο Κλειστό Γυμναστήριο ΄Εδεσσας, συμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα. Την Ενωσή μας εκπροσωπεί η ομάδα ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ. Πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων Α’ όμιλος ... more

Το πρόγραμμα των προπονήσεων των Εθνικών ομάδων Παίδων, Παμπαίδων για την ερχόμενη εβδομάδα έχει ως εξής: ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης) Αλέξανδρος Κόκκινος (ΟΠΑΘ Περσέας) Κωνσταντίνος Καπετανίδης (ΓΣ Ηρακλής) Μιχαήλ-Άγγελος Στεφανίδης (ΓΣ Ηρακλής) Πέτρος Ζαΐμης (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου) Ιωάννης Γαβαλάς (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου) Αλέξανδρος Κωνσταντίνου (ΑΠΣ Αίας ... more

ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βορείου Ελλάδας) Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κ. Ιωάννης Ανδρεάδης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε φιλικό αγώνα-προπόνηση, ... more

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης) Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Τάκης Φλώρος καλεί τις ανωτέρω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 17/02/2015 στο ΕΑΚ Σταυρούπολης στις 17.45 (διάρκεια προπόνησης ... more

Στο πλαίσιο εφαρμογής του Αναπτυξιακού Σχεδιασμού και με σκοπό την αναβάθμιση του θεσμού των Περιφερειακών Ομοσπονδιακών Προπονητών η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης δημιούργησε το Πρόγραμμα «Καθοδήγηση σε νέους προπονητές με προπονητικές εφαρμογές στα κλιμάκια των Εθνικών ομάδων».  ... more

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Νίκος  Ζαλμάς καλεί τους παρακάτω αθλητές της Εθνικής ομάδος Παμπαίδων σε συγκεντρωτική προπόνηση: Αλέξανδρο Κόκκινο (ΟΠΑΘ Περσέας) Κωνσταντίνο Καπετανίδη (ΓΣ Ηρακλής) Μιχαήλ-Άγγελο  Στεφανίδη (ΓΣ ... more

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)  Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Τάκης Φλώρος καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 3/02/2015 στο ΕΑΚ Σταυρούπολης στις 17.45 (διάρκεια ... more
 
                 ΓΙΟΡΤΗ ΕΣΠΕΜ 2013
ΑΓΩΝΑΣ : ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΕΣΠΕΜ
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 25
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  22
3 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 16
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 14
5
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5
6 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2


 Γυναικών  

Α ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 32
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 31
3 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 26
4 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17
5 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 9
6 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 6
7 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  5


Β ΟΜΙΛΟΣ
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 34
2  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 22 
3 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 21
4 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
18
5 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13
6 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 9
7 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 9



 ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 - 4

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 11
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 7
3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
5
4 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1

 ΚΑΤΑΤΑΞΗ 5 - 8
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 11
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 7
3 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΙΝΙΟΥ 6
4 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0

ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9 - 12
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6
2 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 6
3 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3
4 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑιΔΑΣ
ΑΠΟΒΟΛΗ