Νέα :: Οι κλήσεις για συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Παγκορασίδων. - 22 Ιούνιος 2018

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θες/κης)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση το Σαββάτο, 30/06/2018 στο Γυμναστήριο Ελπίδας Αμπελοκήπων στις 17:45 (διάρκεια προπόνησης 18:00– 20:00).

 Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Μάρθα Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα (Άθλεση Λάρισας Ακαδημία Βόλε’ι’)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δέσποινα Λαμπρινιάδου (ΓΣ Κοζάνης)

Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Ανθούλα Αρχοντή (Εύοσμος Δόξας Ελπίδος)

Μαρία Κυρμανίδου  (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

Άννα Μιχαηλίδου (ΜΕΝ Τούμπας)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

 
 

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θες/κης)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 1/07/2018 στο Γυμναστήριο Ελπίδας Αμπελοκήπων στις 13:45 (διάρκεια προπόνησης 14:00 – 16:00).

 Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Μάρθα Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα (Άθλεση Λάρισας Ακαδημία Βόλε’ι’)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δέσποινα Λαμπρινιάδου (ΓΣ Κοζάνης)

Ανθούλα Αρχοντή (Εύοσμος Δόξας Ελπίδος)

Μαρία Κυρμανίδου  (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Άννα Μιχαηλίδου (ΜΕΝ Τούμπας)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

 

 

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 54
2  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 42
3 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 41
4 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ  38
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
29
6
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23
7 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18
8 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 10
9 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 9
 10  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
0

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 38
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 38
3  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 21
4 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
20
5    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 18
6 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 18
7  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 9
8 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 33
2 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 27
3   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27
4 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 17
5 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 10
6 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 9
 7  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -3