Σάββατο 22/11/2014


Νεανιδων

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 17:00
 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ- Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
2 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
3 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-


 
Κορασίδων

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-

    
 
Παγκορασίδων
 
Α Όμιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-
2 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 -
3 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 13:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
4 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
-


 Β Όμιλος 
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
-
2 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -  ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
-
3 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
4 ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2
-

 
Γ Όμιλος 
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  14:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
2 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00   ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1
-
3 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 -
4 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00   ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
5 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00  ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -

    
     
       
Κυριακή 23/11/2014

Γυναικών
 
Α Όμιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΝΕΟ 16:00
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
-
2 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
3 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00   ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
-


 Β Όμιλος 
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
2 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 
-
3 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 19:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
-

    
     
Εφήβων

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00
 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ -
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
-


Κορασίδων
 
Α Όμιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
2 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -


 Β Όμιλος 
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ    
-
2 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
-
3 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ -
4 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00  ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
-

 
Γ Όμιλος 
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  12:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
2 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
3 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -   ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
-
4 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -

    
     

       



 







 

  
 
                 ΓΙΟΡΤΗ ΕΣΠΕΜ 2013
ΑΓΩΝΑΣ : ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΕΣΠΕΜ
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

 Ανδρών 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
2 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
3 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
4 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
5 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
6
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ  
7 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ  


Γυναικών  

Α ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 6
2 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 6
3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3
4 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  2
5 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  1
6 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  0
7 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ   0

Β ΟΜΙΛΟΣ
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  6
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  6
3 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  3
4 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  3
5 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  0
6 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  0
7 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  0