Σάββατο 13/2/2016

Ανδρών
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  -
2 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
3 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 17:00    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
 4 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ- ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -


Κορασίδων

Τελική Φάση

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00  ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
2 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -

Παγκορασίδων

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:30
 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
2 ΣΧ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
3 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
4 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -



Κυριακή 14/2/2016

Β Εθνική Γυναικών
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  -ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
-
2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
4 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
-

Τοπικό Γυναικών

Α όμιλος
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
2
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00
 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ  ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  -


 Β όμιλος
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
-
2 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
-

  
Παμπαίδων 
 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
2 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ -

Παγκορασίδων

Α΄  Όμιλος

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00   ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
-

Β΄ Ομιλος

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
2 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ -

Γ Όμιλος 
 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00
 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
2 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00   ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -
3 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
4 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
-
5 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
-


Τρίτη 16/2/2016

Ανδρών
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 20:30     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
 
Παμπαίδων 
 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΕΙΝΗΣ 18:00  ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
-

Τετάρτη 17/2/2016

Παγκορασίδων
α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΣΧ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ  17:00   ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
 
 
                 ΓΙΟΡΤΗ ΕΣΠΕΜ 2013
ΑΓΩΝΑΣ : ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΕΣΠΕΜ
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 17
2 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  16
3 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 15
4 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14
5 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 7
6 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5
7
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 4
8 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 0

 Γυναικών  

 Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 21
2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15
3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14
4 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 11
5 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 10
6 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 6
7 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5
8 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 2

ΤΟΠΙΚΟ

Α ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 19
2 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16
3 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7
4 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0

  Β ΟΜΙΛΟΣ
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 20
2 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13
3 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 4
4 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ  ΓΕ  2