Σάββατο 07/03/2015

Ανδρών


α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
-
2 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 19:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ- ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
3 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 
-

Τελική Φάση Κορασίδων

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:30
 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
-

 Παγκορασίδων

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
-

Κυριακή 08/03/2015

Γυναικών

Τελικη Φάση Θέσεις 1-4
 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ- Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
2 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-

Θέσεις 5-8

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ- ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
2 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
-

Θέσεις 9-12

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -

Παίδων

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
-

Παγκορασίδων

Α Όμιλος

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 18:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
2 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-
 3 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ -
4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
-

Β Όμιλος

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΚΑΔ. ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ
-
 2 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00
 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
-
3 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 -

Γ Όμιλος

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
-
2 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-
-
3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
-
4 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ- ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 -
 
                 ΓΙΟΡΤΗ ΕΣΠΕΜ 2013
ΑΓΩΝΑΣ : ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΕΣΠΕΜ
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 19
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  15
3 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 12
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 6
5
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5
6 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 0


 Γυναικών  

Α ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 32
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 31
3 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 26
4 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17
5 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 9
6 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 6
7 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  5

Β ΟΜΙΛΟΣ
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 34
2  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 22 
3 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 21
4 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
18
5 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13
6 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 9
7 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 9