Νέα :: Οι κλήσεις για συγκεντρωτικές προπόνησεις της Προεθνικής Παγκορασίδων. - 08 Νοέμβριος 2018

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδος)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κώστας Γκούντας και η συνεργάτης του κ. Χριστίνα Πεταλά καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση - φιλικό την Τρίτη, 13/11/2018 στο κλειστό Γυμναστήριο «Αλ. Νικολαΐδης» (Πολίχνη) 18.30-20.30 (ώρα προσέλευσης 18.15).

 Μάρθα- Ευδοκία  Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ανθούλα Αρχοντή (Πήγασος Πολίχνης)

Αναστασία- Θεοχάρα  Τσαρούχα (ΔΕΚΑ)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

Κατερίνα Γιάμπαστου- Πουλέκα  (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Θωμαή  Μητροπούλου   ( ΑΣ Καμπανιακός)

Άννα Μιχαηλίδου (Α.Σ Άρης)

Κατερίνα- Σταυρούλα  Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

 Ελπίδα Πιτσιγκώνη (ΑΠΣ Ναύαρχου  Βότση)  

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δήμητρα-Μαριάνα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

 

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδος)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κώστας Γκούντας και η συνεργάτης του κ. Χριστίνα Πεταλά καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση - φιλικό την Τετάρτη, 14/11/2018 στο ΔΑΚ Ωραιοκάστρου (Κονταξοπούλειο) 19.30 – 21.30: (ώρα προσέλευσης 19.15).

Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Σοφία Παπαδοπούλου (ΑΟ Αμυγδαλεώνα)

Ελεονόρα-Ραφαέλα Καταραχιά (ΜΠΓΑΣ Ακαδημία Πετ. Καστοριάς)

Δέσποινα Λαμπριανίδου (ΓΣ Κοζάνης)

Μάρθα- Ευδοκία  Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ανθούλα Αρχοντή (Πήγασος Πολίχνης)

Αναστασία- Θεοχάρα  Τσαρούχα (ΔΕΚΑ)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

Κατερίνα Γιάμπαστου- Πουλέκα (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Μαρία Κυρμανίδου  (ΑΣ Ωραιοκάστρου)

Άννα Μιχαηλίδου (Α.Σ Άρης)

Αρχοντία Κώστα (ΑΕΣ Προμηθέας Πυλαίας)

Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

Βασιλική Παπλωματά  ( ΜΑΣ Ατρόμητος)

 Αθανασία Αδάμου  (ΜΑΣ Ατρόμητος)

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
2 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
3 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
4 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
5 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
6
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
7  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 
3 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
4  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
5 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 
6    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
7 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
8 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
2  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
3 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
5   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
6 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ  
7 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
8 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
 9   ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
10 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ