Νέα :: Οι κλήσεις για συγκεντρωτικές προπόνησεις της Προεθνικής Παγκορασίδων. - 08 Νοέμβριος 2018

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδος)

 Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κώστας Γκούντας και η συνεργάτης του κ. Χριστίνα Πεταλά καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση - φιλικό την Τρίτη, 13/11/2018 στο κλειστό Γυμναστήριο «Αλ. Νικολαΐδης» (Πολίχνη) 18.30-20.30 (ώρα προσέλευσης 18.15).

 Μάρθα- Ευδοκία  Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ανθούλα Αρχοντή (Πήγασος Πολίχνης)

Αναστασία- Θεοχάρα  Τσαρούχα (ΔΕΚΑ)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

Κατερίνα Γιάμπαστου- Πουλέκα  (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Θωμαή  Μητροπούλου   ( ΑΣ Καμπανιακός)

Άννα Μιχαηλίδου (Α.Σ Άρης)

Κατερίνα- Σταυρούλα  Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

 Ελπίδα Πιτσιγκώνη (ΑΠΣ Ναύαρχου  Βότση)  

Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Ολυμπία Πίτσα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)

Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)

Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

Δήμητρα-Μαριάνα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)

 

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδος)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κώστας Γκούντας και η συνεργάτης του κ. Χριστίνα Πεταλά καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση - φιλικό την Τετάρτη, 14/11/2018 στο ΔΑΚ Ωραιοκάστρου (Κονταξοπούλειο) 19.30 – 21.30: (ώρα προσέλευσης 19.15).

Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)

Σοφία Παπαδοπούλου (ΑΟ Αμυγδαλεώνα)

Ελεονόρα-Ραφαέλα Καταραχιά (ΜΠΓΑΣ Ακαδημία Πετ. Καστοριάς)

Δέσποινα Λαμπριανίδου (ΓΣ Κοζάνης)

Μάρθα- Ευδοκία  Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)

Ανθούλα Αρχοντή (Πήγασος Πολίχνης)

Αναστασία- Θεοχάρα  Τσαρούχα (ΔΕΚΑ)

Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

Κατερίνα Γιάμπαστου- Πουλέκα (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)

Μαρία Κυρμανίδου  (ΑΣ Ωραιοκάστρου)

Άννα Μιχαηλίδου (Α.Σ Άρης)

Αρχοντία Κώστα (ΑΕΣ Προμηθέας Πυλαίας)

Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)

Βασιλική Παπλωματά  ( ΜΑΣ Ατρόμητος)

 Αθανασία Αδάμου  (ΜΑΣ Ατρόμητος)

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 9
2  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 6
3 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 6
4 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3
6
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0
7 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 0

     Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ  

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 9
2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9
3   ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6
4 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 6
5 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3
6 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     3
7 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0
8 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 9
2   ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 8
3 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 8
4 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6
5 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5
6   ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 4
7 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 3
8 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0
9 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -1
10 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-12