• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-1
    ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0 Μ
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΣΦΚ Π[ΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0Μ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 0-3
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0M
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 -
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 3-1
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0M
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-1
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
    ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 0-3
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΆ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
    ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 13:00 ΑΚΑΔ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ.Α ΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0Μ
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΚΑΔ.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 11:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 3-2
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 -
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 11:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 1-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
    ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΑΚΑΔ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ.Α ΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-2
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
    ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13:30 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤ 0-3
    ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 0-3
    ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 1-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜ 3-0M
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
    ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 Απριλίου 2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 Μαίου 2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 Μαίου 2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 Μαίου 2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 Μαίου 2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0Μ
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 Ιουνίου 2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-2