• 8 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 36 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020-2021 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020-2021 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 17:00 ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 17:00 ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΛΈΞ/ΡΕΙΑΣ 17:00 ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΔΑΚ ΑΛΈΞ/ΡΕΙΑΣ 17:00 ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΔΑΚ ΑΛΈΞ/ΡΕΙΑΣ 17:00 ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΔΑΚ ΑΛΈΞ/ΡΕΙΑΣ 17:00 ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 11:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -


ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η ΕΝΩΣΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΚΑΙ ΩΡΩΝ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ.


Σύμφωνα με το άρθρο 22 παραγραφος 9 του Ν. 4049/03.02.12 θα πρέπει τα Σωματεία να πάρουν άδεια διεξαγωγής των παραπάνω συναντήσεων από τον Προϊστάμενο της αρμόδιας για τα θέματα αθλητισμού υπηρεσίας της οικείας Περιφέρειας και θα πρέπει να κοινοποιήσουν αντίγραφο του προγράμματος αγώνων στην οικεία Αστυνομική Αρχή και στο γήπεδο που αγωνίζονται.
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 13:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 14:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
    ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 14:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
    ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 16:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 -
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 14:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 -
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
    ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 14:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
    ΡΕΠΟ     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
    ΡΕΠΟ     ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
    ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 14:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 13:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     ΡΕΠΟ -


ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η ΕΝΩΣΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΚΑΙ ΩΡΩΝ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ.


Σύμφωνα με το άρθρο 22 παραγραφος 9 του Ν. 4049/03.02.12 θα πρέπει τα Σωματεία να πάρουν άδεια διεξαγωγής των παραπάνω συναντήσεων από τον Προϊστάμενο της αρμόδιας για τα θέματα αθλητισμού υπηρεσίας της οικείας Περιφέρειας και θα πρέπει να κοινοποιήσουν αντίγραφο του προγράμματος αγώνων στην οικεία Αστυνομική Αρχή και στο γήπεδο που αγωνίζονται.
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ -
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
    ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ -
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
    ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
    ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
    ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -


ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η ΕΝΩΣΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΚΑΙ ΩΡΩΝ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ.


Σύμφωνα με το άρθρο 22 παραγραφος 9 του Ν. 4049/03.02.12 θα πρέπει τα Σωματεία να πάρουν άδεια διεξαγωγής των παραπάνω συναντήσεων από τον Προϊστάμενο της αρμόδιας για τα θέματα αθλητισμού υπηρεσίας της οικείας Περιφέρειας και θα πρέπει να κοινοποιήσουν αντίγραφο του προγράμματος αγώνων στην οικεία Αστυνομική Αρχή και στο γήπεδο που αγωνίζονται.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021   :00 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ -  2ΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ  
 
 
ΤΕΛΙΚΟΙ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021    :00 Η1 - Η2  
ΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021    :00 Ν1 - Ν2