• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011-2012 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011-2012 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΕΟΜΒΡΙΟΥ 2011 2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓ. ΚΑΤΕ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 11:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 17:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 1-3
2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 3-0
2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-1
2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ     ΡΕΠΟ  


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 11:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 3-0
2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 3-0 M
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
      - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΕΠΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 1-3
2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ   
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ     ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 0-3
2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 3-1
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ  
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚΑΔ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 12:00 ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 27  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 11:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙ 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 12:00 ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚΑΔ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ - ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 3-0
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 12:00 ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 12:00 ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3 M


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 29  ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 12:00 ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ - ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 12:00 ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ 0-3 M
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0 M
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ - ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0 M
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 04  ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 12:00 ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ     - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 3-0 M
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 15  ΙΑΝΟΥΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ2 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖ 3-0 M
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 22  ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΩΝΩΝ 1 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-2
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3-1


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΩΝΩΝ 1 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 20:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 19:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ     ΡΕΠΟ  


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ -