• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2016-2017 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2016-2017 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ 3-0 M
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 18:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3 ΑΑ
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 11:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 11:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1-3
    ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 11:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 11:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 10:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 10:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
    ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 11:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
    ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 11:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 18:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-1
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 10:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 11:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
    ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 11:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 11:00 ΑΛΑΔ. ΑΙΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 18:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 Μ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 18:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 11:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
    ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:000 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 17:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 18:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
    ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0AA
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -