• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ.     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ. - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 -
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ. - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ. - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-2
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ. - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-0
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ.     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 11:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΟΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ  2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
    ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 3-0
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ 1-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΜΥΝΤ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-1
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-2
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 13:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΜΥΝΤ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-1
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ 3-0M
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0 M
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3Μ
    ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 2-Μαρ
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3AA
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0AA
    ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3AA
    ΡΕΠΟ     ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0AA
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 0-3AA
    ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0AA
    ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3AA
    ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3Μ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0AA
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12;00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
    ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0Μ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0AA
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3AA
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0AA
    ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14;00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3AA
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0AA
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ 0-3AA
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
    ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
    ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -