• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2015-2016 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2015-2016 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-1
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
    ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 13:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
    ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -