• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011-2012 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011-2012 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
2ο ΣΧ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 13:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-3
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 12:00 Δ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Δ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 12:00 Δ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Δ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     Δ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Δ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 12:00 Δ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - Δ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 11:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 14:00 Δ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     Δ. ΑΚΡΙΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ -
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0 M
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 18:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ  2012 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0 M
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 0-3 M


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0 M
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ: Γ.Α.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 3-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0 M