• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2013-2014 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2013-2014 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 18:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
    ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 0-3
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΛΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΚΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ?
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΚ.ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 0-3
    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 16:00 ΑΚ.ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚ.ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 1-3
    ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΑΚ.ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 3-1
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 1-3
    ΑΚ.ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΚ ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 16:00 ΑΚ.ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΡ, ΒΡΥΣΗΣ 16:00 ΑΚ.ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚ.ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 1-3
    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚ ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 2-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚ ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 0-3
    ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ 3-2
    ΑΚ.ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ ΑΚΡΙΤ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 16:00 ΑΚ ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 3-2
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΚ.ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤ 3-1
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
    ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ     ΡΕΠΟ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 18:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΑΜΥΝΑΤΙΟΥ 14:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 1-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 18:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
    ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3 Μ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 Πιερικός Κατερίνης - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσων 3-0
    ΑΠ Καστοριας     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ Καστοριας - Πιερικός Κατερίνης 0-3
    ΡΕΠΟ     Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσων -
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσων - ΑΠ Καστοριας 3-2
    Πιερικός Κατερίνης     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσων - Πιερικός Κατερίνης 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΠ Καστοριας -
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 Πιερικός Κατερίνης - ΑΠ Καστοριας 3-0
    Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσων     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ Καστοριας - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσων 3-1
    ΡΕΠΟ     Πιερικός Κατερίνης -