• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3-0 M
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18;00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16;00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3AA
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14;00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3-0AA


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3AA
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3-0AA
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0Μ
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3AA
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3-0AA
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3AA
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0Μ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3-0AA
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0Μ
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3AA