• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019-2020 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019-2020 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΑΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 2-3
 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 1-3
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019  ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-2
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
 ΔΑΚ ΛΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-3
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 0-3
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 15:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 13:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 09:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
    ΡΕΠΟ ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΕΠΟ  
 
 
Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
    ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020  ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020  ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020  ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
    ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020  ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
    ΡΕΠΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020  ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 14:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΑ ΣΚΥΔΡΑΣ 1-3
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3-0
 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
    ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 12:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
    ΡΕΠΟ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΑ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 12:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΩΝ 0-3
 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
    ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2-3
 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΩΝ  
 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 12:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΑ ΣΚΥΔΡΑΣ  
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
    ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  
 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
    ΡΕΠΟ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΩΝ  
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΑ ΣΚΥΔΡΑΣ  
 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 12:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΡΕΠΟ  
 
 
Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
    ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 12:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
    ΡΕΠΟ ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
    ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020  ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 12:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΑ ΣΚΥΔΡΑΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020  ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
    ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 12:00 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΩΝ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 13:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΑΜΥΝΑΤΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 2-3
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3-0
 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
    ΡΕΠΟ ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
    ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-2
    ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
    ΡΕΠΟ ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
    ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΡΕΠΟ  
 
 
Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019  ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
    ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
    ΡΕΠΟ ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΛ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
    ΡΕΠΟ ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
    ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
    ΡΕΠΟ ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
    ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
    ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020   :00 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ - 2ΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ  
  :00 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020   :00 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ - 2ΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020   :00 2ΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ - 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ  


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020   :00 2ΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ - 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020   :00 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 2ΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ - 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020   :00 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ - 2ΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ  
  :00 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ