• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2005-2006 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2005-2006 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-10-05 ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00’ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 05-11-05 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-05 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ 14:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-05 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ 14:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-11-05 ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-12-05 ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-05 ΟΜΟΝΟΙΑ 14:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-12-05 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 3-0
ΤΡΙΤΗ 27-12-05 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 3-0 M
ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΠΕΜΠΤΗ 29-12-05 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
 
PLAY OFF
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07-1-06 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 3-0
ΝΑΟΥΣΑ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-01-06 ΟΜΟΝΟΙΑ 14:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3
ΑΙΓΙΝΙΟ 19:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-3
ΤΡΙΤΗ 31-01-06 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 19:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 04-02-06 ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚAΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-10-05 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 05-11-05 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 15:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-05 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-3
ΓΡΕΒΕΝΑ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-1
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-05 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-11-05 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 17:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2-3
ΓΡΕΒΕΝΑ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-12-05 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 13:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΓΡΕΒΕΝΑ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-05 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-12-05 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3-0
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 15:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΤΡΙΤΗ 27-12-05 ΓΡΕΒΕΝΑ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 17:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0 M
    ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΠΕΜΠΤΗ 29-12-05 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ -


PLAY OFF
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07-1-06 ΣΚΥΔΡΑ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3-0
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 13:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-01-06 ΕΔΕΣΣΑ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-01-06 ΓΡΕΒΕΝΑ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-01-06 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 21:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (β) 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-01-06 ΣΚΥΔΡΑ 16:30 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 04-02-06 ΓΡΕΒΕΝΑ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-1
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-02-06 NAOYΣΑ 18:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10-02-06 ΓΡΕΒΕΝΑ 17:30 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-02-06 ΣΚΥΔΡΑ 18:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:30 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ


Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2006 ΝΑΟΥΣΑ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
ΤΡΙΤΗ 21/3/2006 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 19:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1-3