• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2007-2008 : ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2007-2008 : ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8 8 0 0 24-0 16
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8 5 3 0 15-15 13
ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
8 4 4 0 14-13 12
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 2 6 0 10-18 10
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
8 1 7 0 5-21 9
 
 
Β ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 5 1 - 16-4 11
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 5 1 - 15-4 11
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 2 4 - 6-12 8
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
6 - 6 - 1-18 6
 
 
Γ ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
8 8 0 0 24-3 16
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
8 6 2 0 20-8 14
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
8 4 4 0 15-13 12
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
8 1 7 0 5-22 9
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
8 1 6 1 5-23 8
 
 
Δ ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
8 8 0 0 24-0 16
ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
8 5 3 0 17-11 13
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
8 4 4 0 12-16 12
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
8 2 6 0 7-18 10
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
8 1 7 0 6-21 9
 
 
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - ΘΕΣΕΙΣ 1-4
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6 6 0 0 18-3 12
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
6 4 2 0 14-9 10
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
6 1 5 0 8-15 7
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 1 5 0 3-16 7
 
 
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - ΘΕΣΕΙΣ 5-8
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 5 1 0 17-3 11
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
6 4 1 1 12-8 9
ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
6 2 4 0 8-13 8
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6 1 5 0 4-17 7
 
 
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - ΘΕΣΕΙΣ 9-12
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
6 6 0 0 18-3 12
ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
6 3 3 0 11-12 9
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 2 4 0 9-13 8
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
6 1 5 0 6-16 7
 
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Γ.Α.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ