• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2006-2007 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2006-2007 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 04-11-06 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 3-0 Μ
    ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-06 ΟΜΟΝΟΙΑ 12:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-0 Μ
    ΡΕΠΟ     ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-06 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3 Μ
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-11-06 ΟΜΟΝΟΙΑ 13:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ -
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-06 ΟΜΟΝΟΙΑ 17:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 -
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 13:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1-3
    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-06 ΟΜΟΝΟΙΑ 14:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0 Α
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 18:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-06 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 13:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 15:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ 17:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
    ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-12-06 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 3-0 Μ
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ -
    ΡΕΠΟ     ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 06-01-07 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 19:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
    ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-07 ΟΜΟΝΟΙΑ 14:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ -
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-07 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ -
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-01-07 ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-07 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ -
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-07 ΟΜΟΝΟΙΑ 14:00 ΓΕ ΣΕΡΡΕΣ94 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ -
    ΡΕΠΟ     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ -
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-06 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 19:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚΑΔ. -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-06 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3 Μ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 15:00 ΑΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚΑΔ. - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-06 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0 M
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ ΚΑΣΤΟΡ 3-0 M
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 15:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚΑΔ. -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-12-06 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 15:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0 Μ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚΑΔ. ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤΟΣΦ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 06-01-07 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚΑΔ. -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-07 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ ΚΑΣΤΟΡ. - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:30 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 15:00 ΑΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚΑΔ. - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-07 ΠΤΟΛΕΛΑΙΔΑ 15:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕ ΚΑΣΤΟΡ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚΑΔ. ΤΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-01-07 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡ 16:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ ΚΑΣΤΟ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚΑΔ. - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-07 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 15:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤΟΣΦ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚΑΔ. ΤΩΝ ΣΠΟΡ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-07 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ ΚΑΣΤΟΡΙ -
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 17:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚΑΔ. - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-07 ΝΑΟΥΣΑ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 21:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-07 ΚΟΖΑΝΗ 11:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3 M
ΑΙΓΙΝΙΟ 20:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Ε.Γ.Σ. ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ


Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/03/2007 ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/03/2007 ΑΙΓΙΝΙΟ 18:30 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-2