• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2006-2007 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2006-2007 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2006 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-1
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3 Μ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/11/2006 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 15:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:30 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2006 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 17:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2006 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2006 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 17:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12/2006 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2006 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:30 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 3-2


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2006 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 17:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/01/2007 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 19:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/01/2007 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/01/2007 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 17:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 3-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/01/2007 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 04/02/2007 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 17:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02/2007 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 13:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2-3
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/09/06 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ     ΡΕΠΟ -
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 01/10/06 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ -
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 08/10/06 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-2
ΚΑΣΤΟΡΙΑ 16:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
    ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2006 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 15:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/11/2006 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 16:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2006 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 19:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 1-3
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2006     ΡΕΠΟ     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2-3
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2006 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 15:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤΟΣ. ΚΑΣΤ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12/2006 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 2-3
    ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2006 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2006 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:30 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤΟΣ. ΚΑΣΤ     ΡΕΠΟ -
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΠΕΜΠΤΗ 4/1/2006 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 17:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/01/2007 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 15:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤΟΣ. ΚΑΣΤ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
          ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/01/2007 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 17:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3 M
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/01/2007 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤΟΣ. ΚΑΣΤ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:30 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/01/2007     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ 3-0 Μ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 04/02/2007 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0 M
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤΟΣ. ΚΑΣΤ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02/2007 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡ -
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/02/2007 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 18:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΣΚΥΔΡΑ 20:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 04/03/2007 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΝΑΟΥΣΑ 20:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/03/2007 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 18:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΤΡΙΤΗ 20/03/2007 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/03/2007 ΣΚΥΔΡΑ 18:30 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3