• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2013-2014 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2013-2014 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 0-3
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014     ΡΕΠΟ     ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ 16:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0M
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 3-1
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 3-0
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ---- - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΘΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0M
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
    ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013     ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 11:00 ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013     ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 11:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  - ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑ 3-Φεβ
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 11:00 ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 15:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑ 3-0
    ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑ 3-0
    ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-1


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014      ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014     ΡΕΠΟ     ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑ -
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:0 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑ 3-0
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑ 3-1
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 - ΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 2 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 18:00 ΘΥΕΛΛΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 - ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 0-3 Μ
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 3-1
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0Μ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 1 - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-2
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 2-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 1 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 Ιανουαρίοου 2014 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:0 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 2 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0 Μ
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 1-3


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 1 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 2-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΑΚΣΤΟΡΙΑΣ 2 - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2 - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Φ.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:30 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤEΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΜΑΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -