• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010-2011 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010-2011 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 2 3-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 2 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 2 2-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0 Μ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 2 0-3


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 2 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 2 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 2 - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 2 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ 2 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 16:00 .Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 16:00 Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 16:00 Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ. - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 3-0 Μ
    ΡΕΠΟ     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0 Μ
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 0-3 Μ
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ. - ΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0 Μ
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ. -
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ. 3-0 M
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ. 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 0-3 M
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0 M
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2-?
    ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝ. 0-3 M
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ -
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-1
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 18:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΙΝΑΣ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Π.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ


Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 20:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 20:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
    ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15:30 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝN 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝN - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
    ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15:30 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝN 3-1
    ΡΕΠΟ     ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 2-3
    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝN     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝN 0-3
    ΡΕΠΟ     ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝN - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝN 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17:30 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝN - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-1
    ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2011 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15:30 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3 M
    ΡΕΠΟ     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝN -