• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 13:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑ ΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
    ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 3-2
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 14:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2-3
    ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 3-0 Μ
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ---- ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  0-3 ΑΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΣΤΩΝ - Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 13:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-1
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ---- ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3 ΑΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ ---- Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0 ΑΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 2-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 13:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ----- ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3 ΑΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥδ - Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ----- ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0 ΑΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΑΤΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥδ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0 Μ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ 0-3 Μ
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0 ΑΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΑΤΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3 ΑΑ
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 15:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 2-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 15:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 11:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΗΦΑΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0 Μ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 17:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΕΒΕΝΩΝ 13:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 11:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 18:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑ 3-1
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:30 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ     ΡΕΠΟ -


Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 13:30 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 Απρλίου 2015 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -