• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 15:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 0-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2-3
    ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0Μ
ΔΑΚΜ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0 Μ
ΠΡΟΜΗΘΕΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 3-2
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 Ιανουαρίοου 2015 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2-3
ΔΑΚΙ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3 M
ΠΡΟΜΗΘΕΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0 M
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-1
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0Μ
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 0-3
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 -
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 3-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-2
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0 Μ
    ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΡΙΣΤΕΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-0
    ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 2-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 16:00 ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1-3
    ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-2
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 Ιανουαρίοου 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 3-1
    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 1-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 -
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 - ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-1
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ?
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚ.Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 0-3
    ΡΕΠΟ     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΚ. Α.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
    ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 3-2
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-1
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΚ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
    ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0 M
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0 Μ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0 Μ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΦΑΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0 M
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3Μ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 Ιανουαρίοου 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0Μ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΣ ΓΕΒΕΝΩΝ 1 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3 Μ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0Μ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 0-3 Μ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0 Μ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3 Μ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0Μ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-1
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3 Μ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3Μ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0Μ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3Μ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΡΕΠΟ -- ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-Ιαν
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-Μαρ
    ΡΕΠΟ     -- ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΜΑΙΟΥ 2015 ΡΕΠΟ -- ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΙΟΥ 2015 ΡΕΠΟ -- ΡΕΠΟ     ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     -- ΡΕΠΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΙΟΥ 2015 ΡΕΠΟ -- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3