• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2008-2009 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2008-2009 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2009 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/01/2009 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/1/2009 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚ. 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 14:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/1/2009 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 13:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 14:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/1/2009 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07/2/2009 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/2/2009 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 2-3
2ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚ. 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/2/2009 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2009 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 17:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2009 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10;00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2009 ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 13:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/01/2009     ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΤΕΜΗΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 5/01/2008 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:30 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/1/2009     ΡΕΠΟ     ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/1/2009     ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/1/2009     ΡΕΠΟ     ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΤΕΜΗΣ -
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07/2/2009 ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΤΕΜΗΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/2/2009     ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/2/2009     ΡΕΠΟ     ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΟΜΟΝΟΙΑ 16:00 ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΤΕΜΗΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2009     ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-0
    ΟΜΟΝΟΙΑ - 16:00 ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΤΕΜΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2009     ΡΕΠΟ     ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΤΕΜΗΣ -
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2009 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 3-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑKΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/01/2009 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑKΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 14:00 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/1/2009 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 13:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑKΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/1/2009 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑKΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 15:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/1/2009 ΔΑΚ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16:00 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑKΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 13:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07/2/2009 ΔΑΚ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 14:00 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΚΥΡΡΟΣ κ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑKΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/2/2009 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑKΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/2/2009 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑKΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ?
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 13:00 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2009 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 19:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑKΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 13:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2009 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑKΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2009 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 17:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/01/2009 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/1/2009 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 13:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0 Μ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/1/2009 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/1/2009 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 18:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07/2/2009 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/2/2009 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/2/2009 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2009 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 18:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2009 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 13:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Γ.Α.Σ. ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 13:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 2-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 3-2


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΜΑΙΟΥ 2008 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0 M
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 13:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΜΑΙΟΥ 2008 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0