• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2016-2017 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2016-2017 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-0
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0ΑΑ
    ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
- - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 0-3 ΑΑ
- - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 0-3
- - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0 ΑΑ
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 - - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3 ΑΑ
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 2-3
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-0
- - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0ΑΑ
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
- - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 0-3 ΑΑ
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3ΑΑ
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-0
    ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0ΑΑ
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3ΑΑ
    ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0ΑΑ
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3AA
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 3-0
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0AA
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 18:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 3-1
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 2-3
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ 3-0
    ΡΕΠΟ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ   - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
    ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 18:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
    ΡΕΠΟ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3-0
    ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ      ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ 3-0
    ΡΕΠΟ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 0-3
    ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥ 2-3
    ΡΕΠΟ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 18:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
    ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 13:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
    ΡΕΠΟ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-3
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 18:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 2-3
    ΡΕΠΟ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 0-3
    ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ       ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 18:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
    ΡΕΠΟ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 3-2
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒ 3-0
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 14:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2-3
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒ 3-0
    ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 14:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 (1) ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 (2) ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ. - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1


ΤΕΛΙΚΟΙ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3