• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2009-2010 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2009-2010 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 0-3 M
    ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΜΙΛΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
    ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 3-0 M
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3 Μ
    ΑΣ ΜΙΛΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 3-0 M
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3 M
    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ -
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ 1-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ 0-3
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1-3
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:30 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 11:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ 3-0
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 11:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ 3-0
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 13:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 2-3
    ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ     ΡΕΠΟ -
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΚΑΔ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3-0
    ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 13:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΚΑΔ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΚΑΔ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 16:00 ΑΚΑΔ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 13:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3-2
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚΑΔ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑ 13:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΚΑΔ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 19:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 17:00 ΑΚΑΔ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΠΡΟΜΗΘΕΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3-0
    ΑΚΑΔ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΚΑΔ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ -
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13:00 ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3-2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3-2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Γ.Α.Σ. ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/03/2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/3/2010 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/4/2010 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-1


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/4/2010 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/04/2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0 M
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 02/05/2010 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1-3
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/03/2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 3-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/3/2010 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 13:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/4/2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/4/2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/04/2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ 3-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 02/05/2010 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 0-3