• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019-2020 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019-2020 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2  
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2  
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2 - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2  
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
 
 
Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2  
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 11:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2 - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2  
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 15:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2 - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 14:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2 - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2  
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  
    ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ.Α ΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
    ΡΕΠΟ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 11:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.Α ΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
    ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ.Α ΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
    ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  
    ΡΕΠΟ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
 
 
Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣvΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 10:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
    ΡΕΠΟ ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ.Α ΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  
    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 10:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ.Α ΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 10:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
    ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 10:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ.Α ΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  
    ΡΕΠΟ ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ  
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  
    ΡΕΠΟ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  
    ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΡΕΠΟ  
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 11:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
 
 
Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΒΡΓΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020   :00 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020   :00 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 ΡΕΠΟ 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΜΑΙΟΥ 2020   :00 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ ΡΕΠΟ  


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΙΟΥ 2020   :00 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 ΡΕΠΟ 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΙΟΥ 2020   :00 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ ΡΕΠΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΙΟΥ 2020   :00 1ΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ - 1ΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ  
  :00 ΡΕΠΟ 1ΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ