• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2009-2010 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2009-2010 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 14:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΜΙΛΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 20:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3 M
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΜΙΛΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΑΣ ΜΙΛΩΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΜΙΛΩΝ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 19:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 14:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 13:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 15:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 18:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 15:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17:00 ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ -


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 3-0 M
    ΡΕΠΟ     ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ - ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0 M
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3 M
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΜΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0 ΑΑ
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Α ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:30 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-2
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 17:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-0


Β ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 18:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 14:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2010 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2