• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2015-2016 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2015-2016 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-1
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 0-3ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0AA
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ 3-0AA
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 0-3AA
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2-3


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-3AA
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0 AA
ΔΑΚΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3 AA
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΙΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-1
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0AA
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3AA
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0 M
ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0 Μ
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3AA
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016 ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0AA
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - Μ. ΑΛΕΞΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΑΙΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0 Μ


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-2
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ 3-1
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 11:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0 Μ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΩΡΙΝΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 Ιανουαρίοου 2016 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΙΟΥ 2016 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1