• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2012-2013 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2012-2013 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 22  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2012 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΣΧΟΛ. ΓΥΜ.ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΣΧΟΛ. ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 27  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 16:00  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΣΧΟΛ.ΓΥΜ. ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2012 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2012 ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 22  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2012 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΛΥΒΙΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 16:00 ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΒΡΥΣΗΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΒΡΥΣΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 2-3


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 27  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 16:00  ΑΚΑΔ. Δ.ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2012 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΛΥΒΙΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 14:00 ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 16:00 ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΒΡΥΣΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2012 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 22  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2012 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 27  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2012 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2012 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 13:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-Ιαν
    ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-0
    ΑΣ ΠΣΟΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2013 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-Φεβ
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -