• 8 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 36 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023-2024 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ : ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023-2024 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

Α' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 17:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0M
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
    ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-1
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -


Β' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12;00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
Α' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 17:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 0-3


Β' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΡΙΝΗΣ 2 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 17:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΡΙΝΗΣ 2 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 3-0
Α' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 2-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 17:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-0
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 13:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 11:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-2
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 18:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 3-1
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-2


Β' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 0-3
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 15:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 3-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΌ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
Α' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 11:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:30 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 15:30 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 11:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14;00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 11:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ 3-0
    ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00  - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-1
    ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -


Β' ΓΥΡΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ 3-0M
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 17:30 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-2
    ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 12;00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΚΥΡΙΚΑΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ 3-0
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΦΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00  ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3-0
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -


ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 17:00 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1ου ΑΓΩΝΑ - ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2ου ΑΓΩΝΑ -


ΤΕΛΙΚΟΣ
 
Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 19:00 ΝΙΚΗΤΗΣ 1ου ΑΓΩΝΑ - ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου ΑΓΩΝΑ -