• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2007-2008 : ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ : ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2007-2008 : ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 5 0 1 15-5 10
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
6 4 1 1 11-6 9
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
6 3 2 1 9-11 8
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
6 0 5 1 2-18 5
 
 
Β ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8 8 0 0 24-1 16
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
8 6 2 0 19-6 14
ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
8 4 4 0 12-13 12
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8 2 6 0 7-18 10
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
8 0 8 0 0-24 8
 
 
Γ ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
8 7 1 0 22-3 15
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
8 7 1 0 21-4 15
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
8 4 4 0 12-12 12
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
8 2 5 1 6-21 9
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
8 0 8 0 3-24 8
 
 
Δ ΟΜΙΛΟΣ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6 5 1 0 17-8 11
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
6 4 2 0 14-9 10
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
6 2 4 0 11-13 8
ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
6 1 5 0 5-17 7
 
 
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΕΙΣ 1-4
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6 6 0 0 18-1 12
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
6 4 2 0 13-11 10
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 2 4 0 5-12 8
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6 0 6 0 0-18 6
 
 
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΕΙΣ 5-8
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 5 0 1 15-5 10
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
6 4 1 1 11-6 9
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
6 3 2 1 9-11 8
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
6 0 5 1 2-18 5
 
 
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΕΙΣ 9-12
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΣΕΤ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
6 4 2 0 15-6 10
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 3 3 0 10-13 9
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
6 2 3 1 7-12 7
ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
6 3 1 2 11-12 ΑΠΟΒΟΛΗ
 
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
 
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΜΣ ΑΚΑΔ. ΠΕΤ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (ΑΠΟΒΟΛΗ)