• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΕΣΠΕΜ : Φ.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0 ΑΑ
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3


ΤΕΛΙΚΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 17:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΕΣΠΕΜ : ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ


1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ :00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0ΑΑ
3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ :00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3 ΑΑ


2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  3-0 ΑΑ
7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2


ΤΕΛΙΚΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
31 ΜΑΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 19:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Φ.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
    ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-1
    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 1-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 19:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
    ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 - - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 17:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 0-3
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 1-3
    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 1-3
    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
    ΡΕΠΟ     ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 19:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ -
    ΡΕΠΟ     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
    ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 - - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ -
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 19:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
    ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΛΕΑ 16:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
    ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 19:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0Μ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  1-3


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0M
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0 Μ
20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 20:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3Μ
23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17:30 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:30 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0Μ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΤΡΙΤΗ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:30 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0Μ
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0Μ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3Μ
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  3-0


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΕΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0M
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ  3-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3Μ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ 3-0M
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 3-2
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  1-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ  3-1
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  -
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΚΗ ΓΕ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕΣ -
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : Π.Α.Σ.  ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣΓΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00  ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΚΗ ΓΕ 2-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
    ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-2
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
    ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΜΑΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΚΗ ΓΕ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 1-3
    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ -
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΙΟΥ 2015 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0 Μ
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -