• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2016-2017 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2016-2017 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3-1
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-1
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 19:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 19:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 19:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 0-3
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 19:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3-1
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 0-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3 Μ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0