• 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
     
  • 35 ΣΥΛΛΟΓΟΙ
     
  • 1851 ΑΘΛΗΤΕΣ
     

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ : ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018 : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 3-2
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 2-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΧΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
    ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΣ ΓΙΑΝΝ1 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
    ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 Δεκαμβρίου 2017 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΡΧΕΑΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 Δεκαμβρίου 2017 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00 ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 3-2
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 Δεκαμβρίου 2017 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 3-2
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ 2-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 3-0
    ΡΕΠΟ     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 2-3
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 14:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΣ ΓΙΑΝΝ1 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
    ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 1-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΙΝΗΣ 12:30 ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
    ΡΕΠΟ     ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 3-2
    ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΑΡΧΕΑΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00 ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1 - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
    ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     ΡΕΠΟ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-2
    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΑΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ2 2-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-1
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΡΕΠΟ     ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 02 Δεκαμβρίου 2017 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΟΥΣΑΣ 3-0
    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 09 Δεκαμβρίου 2017 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 -
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 0-3
    ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ2 - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-2
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 3-0
    ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 3-0 M
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 0-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-3
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 0-3
    ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3-2
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 2-3
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 3-2
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1-3
    ΡΕΠΟ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3-0
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1-3
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2     ΡΕΠΟ -
Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 2-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΛΙΚΑΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΛΙΚΑΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΣ ΑΛΙΚΑΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-1
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-1
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΛΙΚΑΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2-3
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 1-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. 3-2
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΚΑΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 2-3
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΚΑΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΚΑΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-1
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΚΑΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1-3
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ. 3-0
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-3
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ


Α ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
    ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3-1
    ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΡΕΠΟ -


Β ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 04 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3-0
    ΡΕΠΟ     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-3
    ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ     ΡΕΠΟ -
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-1
    ΡΕΠΟ     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -